Technologia laserowa
FO MII NT
FO MII NT

Zależnie od wybranej wersji FO-II NT wyposażona jest w laser o standardowej mocy 2 500 W, 4 000 W lub 6 000 W. Przy tym latająca optyka wykorzystuje zaletę masy spoczynkowej. Podczas gdy głowica tnąca porusza się w kierunku X i Y, materiał pozostaje w spoczynku. Sprawia to, że urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do aplikacji cienkich i grubych blach.

Jej teleskopowe drzwi przesuwne umożliwiają dostęp na całej bocznej długości maszyny. Przezbrajanie, jeśli konieczne, może być wykonywane szybko i łatwo w ​​częściach ze względu na soczewki i dyszę systemu szybkiej wymiany. Na palecie urządzenia zasilającego, blachy mogą być łatwo umieszczone lub zaciśnięte, przy docisku przy użyciu opcjonalnych rolek wsparcia.

Sterowanie przejmuje multimedialne sterowanie sieciowe. Reguluje ono źródła promieniowania, napędy oraz automatyczne peryferia. Sterowanie dysponuje zintegrowaną biblioteką danych cięć, która w pełni automatycznie reguluje wszystkie ważne parametry cięcia. Możliwe jest zaprogramowanie korekt oraz nowych zadań podczas funkcjonowania systemu, co skutkuje niemal brakiem przestojów.