Technologie połączone
LC C1
LC C1

Nowy kombajn LC-2012 C1 NT oferuje innowacyjną technologię krawędziowania i laserową na najmniejszej przestrzeni. Dzięki połączeniu lasera z półlatającą optyką i napędu wykrawarki z motoreduktorami elektrycznymi mogliśmy do tej pory osiągnąć niedościgniony poziom elastyczności i wydajności energetycznej w tej klasie.

Zależnie od tego, jaki proces jest lepszy, stosowane jest albo wykrawanie z siłą 200 kN, albo cięcie laserem o mocy 2 500 W. Dzięki zastosowaniu agregatu laserowego odpadają w innym przypadku konieczne narzędzia specjalne, co ogranicza koszty produkcji nawet dla małych partii lub systemów jednokrotnej produkcji taśmowej.

Rewolwer narzędziowy i laser

Sterowanie AMNC, które jest już zintegrowane w prawie wszystkich obszarach technologicznych firmy AMADA, zapewnia najwyższy komfort obsługi i możliwość połączenia w sieć wszystkich maszyn AMADA.

LC-2012 C1 NT automatyzacja modułowa

Automatyzacja modułowa jest możliwa na najmniejszej powierzchni: Zintegrowane sortowanie części z przenośnikiem taśmowym posiada minimalne zapotrzebowanie na powierzchnię wynoszące jedynie około 52 m², a na w sumie ok. 60 m² zmieści się nawet całkowicie automatyczny system podawania materiału, łącznie z pozbywaniem się odpadów.